Planowanie wydarzenia takiego, jak mecz wiąże się z nie lada wyzwaniami, z których znakomita większość dotyczy sprzedaży biletów – począwszy od problemu związanego z dotarciem do zainteresowanych daną imprezą entuzjastów sportowych poprzez dystrybucję biletów i kończąc na obawach związanych z tym, że właściwie nie wiadomo do końca, kto te bilety wykupi. Za pomocą innowacyjnej platformy Ticketik (www.ticketik.pl) planowanie eventów sportowych stanie się proste jak nigdy dotąd, a wszystkie ewentualne trudności będą od teraz pod Twoją pełną kontrolą.

Informacja i promocja

Uświadomienie grupy docelowej, a więc kibiców danych drużyn o nadchodzącym meczu może być równie proste jak i skomplikowane. Część kibiców śledzi oczywiście na bieżąco wszystkie wydarzenia z udziałem ich ukochanej drużyny. Niestety istnieje grupa osób, które z przyjemnością przyszłyby na mecz, ale zwyczajnie o nim nie słyszeli. Promocja wydarzenia to zadanie powierzane często całym zespołom, tymczasem za pośrednictwem systemu Ticketik zaoszczędzisz sobie czas, pieniądze i upieczesz dwie pieczenie przy jednym ogniu.

 

Ticketik to platforma, która organizuje liczne eventy oraz mecze i posiada ona rzeszę swoich wiernych użytkowników, często posługujących się nią jak źródłem informacji o tym, co w trawie piszczy. Umieszczając na portalu informacje o nadchodzącym meczu docierasz do grona nie tylko szerszego niż poprzez tradycyjne akcje promocyjne, ale i bardziej pożądanego, które rzeczywiście wybierze się na zorganizowany przez Ciebie mecz. Dzięki Twoim kilku kliknięciom o meczu nagle dowiaduje się ogromna grupa zagorzałych fanów, którzy z przyjemnością wykupią bilety szybciej, niż byś się tego spodziewał korzystając z konwencjonalnych form reklamy.

Wszystko pod kontrolą

Stali użytkownicy systemu Ticketik posiadają Karty Kibica, które są zasadniczo zbiorem informacji o kibicu. Dzięki zniżkom oraz wielu innym korzyściom użytkownicy chętnie zakładają Karty i podają przy tym swoje dane, które następnie Ty możesz przeglądać online. Koniec z dawnymi obawami i niepewnością – od teraz dobrze wiesz kto wykupił daną wejściówkę. To udogodnienie znacząco podwyższa bezpieczeństwo kibiców i sprawia, że na mecze chętnie wybiorą się również rodziny z dziećmi. Chcąc przyciągnąć na mecz możliwie największą rzeszę kibiców możesz też zastosować trick, który uwielbiają wszyscy zagorzali miłośnicy sportu, a mianowicie zaoferować im karnety oraz wejściówki VIP. Ten dodatkowy atut pomoże Ci skompletować masę wiernych i zaangażowanych w doping swojej drużyny fanów sportu, co z pewnością podwyższy też morale zawodników, biorących udział w rozgrywce.

System Ticketik oferuje Ci także inne korzyści, poza komfortową platformą do sprzedaży biletów na Twój event. Otrzymasz od nas spersonalizowaną stronę internetową, aplikację sprzedażową i pełny dostęp do jej obsługi, będziesz też mógł zaprojektować własne, wyjątkowe bilety i wprowadzić do aplikacji obiekt sportowy o dowolnym wyglądzie. Platforma Ticketik to również doskonałe źródło komunikacyjne. Za pośrednictwem jej fanpejdżu na Facebook’u wielu kibiców nie tylko szybko i sprawnie wyszukuje informacje o nadchodzących meczach, ale i może podzielić się swoimi wrażeniami oraz zachęcić swoich znajomych do wspólnego wypadu na wymarzony mecz. Dotarcie do tak szerokiej grupy miłośników sportowych emocji jeszcze nigdy nie było tak proste, a zarazem komfortowe. Skorzystaj z oferty Ticketik i przekonaj się, jak wygodne i intuicyjne jest to narzędzie, a zarazem – jak wiele korzyści potrafi Ci przynieść.