Wybierasz się na koncert lub na mecz? Szukasz biletów? A może nie wiesz jeszcze do końca jaka konkretnie impreza masowa Cię zainteresuje i chcesz najpierw zapoznać się z ich ofertami, zamieszczonymi w jednym miejscu w przejrzysty sposób? Jeśli Twoja odpowiedź na przynajmniej jedno z powyższych pytań brzmiała „tak”, powinieneś odwiedzić platformę Ticketik (www.ticketik.pl) – internetowy system pełen informacji o najważniejszych i najciekawszych nadchodzących eventach, umożliwiający zakup biletów.

Wszystko pod ręką

Większość internautów przynajmniej raz w życiu zetknęła się z sytuacją, w której poszukiwana przez nich w Sieci informacja o nadchodzących imprezach była porozrzucana na różnych stronach www, chaotycznie sporządzona i właściwie nic konkretnego nie wnosiła. Zaletą systemu Ticketik jest jego prostota i przejrzystość. Zarówno na portalu internetowym, jak i za pośrednictwem aplikacji na smartfon lub tablet użytkownik może szybko i łatwo przejrzeć oferty kilku nadchodzących eventów z kompletnie różnych środowisk. Znajdziesz tu informacje o koncertach zespołów muzycznych, meczach piłki nożnej, siatkówki męskiej oraz żeńskiej, a także bilety na wiele innych wydarzeń kulturalnych, takich, jak np. spektakle teatralne.

Dzięki prostej wyszukiwarce użytkownik platformy Ticketik bez zbędnych komplikacji odnajdzie wybraną imprezę, pozna jej dokładny termin oraz lokalizację, a także kupi na nią bilety. Tutaj użytkowników czeka szeroka gama możliwości, począwszy od rezerwacji biletu, który następnie można będzie odebrać w wyznaczonym punkcie lub bezpośrednio na imprezie, poprzez możliwość zakupu biletu z wyprzedzeniem i wydrukowania go na własną rękę. Płatność możesz wykonać tak, żeby to Tobie było najwygodniej. Możesz opłacić bilet przelewem online, możesz też zrobić to przy jego odbiorze. Twórcy systemu Ticketik stawiają na intuicyjne i komfortowe rozwiązania, dzięki czemu wykonanie każdej z powyższych operacji odbędzie się za sprawą kilku szybkich kliknięć.

Atrakcyjne zniżki

Miłośnicy sportowych emocji docenią oferowaną im przez twórców systemu Ticketik możliwość założenia unikatowej Karty Kibica. Dzięki niej każdy zagorzały kibic będzie mógł dopingować swoją ukochaną drużynę, a zarazem zaoszczędzić dzięki atrakcyjnym zniżkom na zakup biletów. Karta może również posłużyć za nośnik danych do osobistych informacji kibica, biletów, karnetów oraz wejściówek VIP-owskich. Fani imprez muzycznych i innych wydarzeń kulturalnych, na przykład wielbiciele teatru, także mogą liczyć na zniżki lub po prostu atrakcyjniejsze ceny biletów.

Przede wszystkim jednak system Ticketik zapewnia swoim użytkownikom oszczędność czasu oraz spokój ducha. Często zdarza się, że bilety na wymarzoną imprezę są już wyprzedane zanim uda nam się wybrać do kasy lub punktu sprzedaży, natomiast osoby, korzystające z platformy Ticketik nie pamiętają już, że kiedykolwiek dotyczyła ich podobna sytuacja. Bilety na wybrane spektakle teatralne, koncerty zespołów muzycznych i inne wydarzenia kulturalne rezerwują oni z wyprzedzeniem, mogą to zrobić ze swojego komputera, smartfona lub tabletu i nie muszą poświęcać więcej niż kilka minut całemu procesowi zakupu.

Intuicyjna w obsłudze platforma Ticketik pozwala w zasięgu zaledwie kilku kliknięć i w parę minut zaplanować swój udział w wymarzonej imprezie, obecność na meczu swojej ukochanej drużyny i zapomnieć o stresie związanym ze staniem w kolejkach do kas. System ten oferuje również atrakcyjne zniżki dla swoich użytkowników, dzięki czemu korzystanie z niego jest nie tylko przyjemne, ale i opłacalne. Wypróbuj system Ticketik i przekonaj się osobiście, jak wiele korzyści niesie jego użytkowanie.

Zarejestruj się na www.ticketik.pl – kupuj bilety online i korzystaj z atrakcyjnych zniżek i promocji.