Jesteś zagorzałym miłośnikiem piłki nożnej, a kibicowanie masz we krwi? Kochasz piłkarskie emocje, a także proste i mobilne rozwiązania? Dzięki innowacyjnej platformie Ticketik (www.ticketik.pl) realizacja Twojej największej pasji stanie się jeszcze większa przyjemnością! Koniec ze żmudnym wyszukiwaniem biletów w internecie, koniec ze staniem w kolejkach do kas. Od dziś kilka szybkich kliknięć w mgnieniu oka otworzy przed Tobą ogromny i ekscytujący świat sportowej rozrywki.

Przez internet, ale na żywo

W dzisiejszych czasach kibicować ukochanej drużynie można naprawdę na wiele sposobów. Począwszy od transmisji meczu w telewizji, poprzez internet i kończąc na przeglądach sportowych, które po prostu informują czytelników o wynikach rozgrywki. Nie oszukujmy się jednak, nic nie może się równać z piłkarskimi zmaganiami dwóch drużyn, obserwowanymi przez nas na żywo. Wówczas do oczywistej rozrywki, jaką jest samo oglądanie meczu, dochodzą też inne walory, takie jak niezwykłe poczucie jedności ze wszystkimi kibicami naszej drużyny, które ogarnia nas w tłumie na trybunach. Dlatego w obliczu ważnego czy interesującego meczu, choć zdarza się oczywiście, że z przyczyn niezależnych od nas musimy zdać się na transmisje, najchętniej sami wybralibyśmy się na stadion, żeby dać się ponieść sportowej euforii.

Dotychczas, okoliczności związane z kupnem biletu na mecz bywały różne, czasami bardzo stresujące lub wręcz frustrujące. Stanie w długich kolejkach wiązało się nierzadko z koniecznością dostosowania do zakupu biletów planu całego dnia, a ryzyko wyczerpania puli biletów zanim dotrzemy do kasy spędzało sen z powiek niejednemu kibicowi. Internet też nie zawsze był pomocny, a informacje porozrzucane na różnych stronach wywoływały tylko frustrację z powodu czasu marnowanego na coś, co powinno przecież być proste i intuicyjne. W odpowiedzi na potrzeby nowoczesnych fanatyków piłkarskich powstała zatem nowoczesna platforma internetowa Ticketik.

Wszystko w jednym miejscu

System Ticketik to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ korzystając z niego nie musimy już szukać żadnych dodatkowych portali czy stron internetowych. Za pośrednictwem tej platformy bilety na wszystkie mecze możemy zakupić w jednym miejscu. Co więcej, obsługa platformy jest naprawdę intuicyjna i dobrze dostosowana do potrzeb użytkowników. Bilety na platformie Ticketik można kupić nawet za pośrednictwem tableta czy telefonu komórkowego, istnieje też możliwość wyboru opcji płatności – można opłacić bilety przelewem, na miejscu lub w specjalnym punkcie, możesz też zadecydować odnośnie odbioru biletu i wydrukować go na własną rękę lub odebrać bezpośrednio na imprezie. Stanie w kolejce do kasy lub proszenie o to znajomych będzie od teraz wyłącznie nieprzyjemnym wspomnieniem.

Stały użytkownik systemu Ticketik również może liczyć na wiele atrakcyjnych zniżek, natomiast wyjątkowo komfortowym udogodnieniem, zaprojektowanym specjalnie z myślą o najbardziej zagorzałych entuzjastach piłki nożnej jest Karta Kibica. Dzięki niej można uzyskać zniżki na swoje ulubione mecze, Kartę można także wykorzystać jako nośnik swoich danych kibica oraz biletów, karnetów czy zaproszeń VIP. Dodatkowym plusem platformy jest to, że za jej pośrednictwem można kupić bilety zarówno z wyprzedzeniem – co jest przydatne, jeśli wybierasz się na mecz do innej miejscowości – jak i bezpośrednio przed samym eventem, np. poprzez aplikację mobilną, będąc już w drodze. Wypróbuj Ticketik i przekonaj się, że ten wygodny system zaoszczędzi Twoje pieniądze, czas oraz stres związany z zakupem biletu.

Zarejestruj się na www.ticketik.pl – Zamów Kartę Kibica, kupuj bilety online i korzystaj z atrakcyjnych zniżek i promocji.