Nadchodzi nowy rok, a wraz z nim wiele ekscytujących eventów zarówno w świecie muzycznym, sportowym jak i ogólnorozwojowym. Niezależnie od tego czy wybierasz się na szkolenie, występ ulubionego artysty czy mecz ukochanej drużyny – będziesz potrzebował biletów dla siebie i dla swoich najbliższych. Obejrzenie meczu, w którym gra Twoja ukochana drużyna to najlepszy sposób na spędzenie czasu z przyjaciółmi, natomiast chwile spędzone razem z Twoją drugą połówką na koncercie Waszego ulubionego zespołu zbliżą Was jeszcze bardziej w nowym, 2016 roku. Bilety to również świetny pomysł na prezent, na zorganizowanie wspólnie spędzonego wolnego czasu i na zrealizowanie marzeń swoich bliskich. Dzięki platformie Ticketik łatwo i bezstresowo nabędziesz bilety na wszystkie eventy, na które zamierzasz uczęszczać w 2016 roku.

Dlaczego Ticketik?

Ponieważ to niezwykle innowacyjna, a zarazem bardzo łatwa i przyjemna w obsłudze platforma do zakupu biletów na różnego rodzaju wydarzenia sportowo-kulturalne. Ticketik zapewnia Ci komfort, jakiego nie masz stojąc w kolejce do kasy lub jeżdżąc po mieście w poszukiwaniu punktów sprzedażowych. Co więcej, Ticketik to nie tylko sposób na zakup biletu, ale również doskonałe źródło inspiracji, które pozwoli Ci zaplanować swój udział w kolejnych eventach. Platforma skupia wydarzenia z różnych dziedzin i oferuje szeroki wachlarz możliwości, dzięki czemu łatwo zdobędziesz informacje o najbardziej interesujących dla Ciebie wydarzeniach.

Ale to jeszcze nie wszystko! Jako stały użytkownik Ticketik możesz skorzystać z różnych atrakcyjnych zniżek, takich, jak np. promocyjne ceny na mecze ulubionej drużyny, oferowane posiadaczom Karty Kibica. Otrzymasz też indywidualną kartę członkowską, która będzie nośnikiem biletów i Twoich danych i pozwoli Ci na komfortowe przechowywanie zakupionych biletów, karnetów czy zaproszeń

Wejdź w 2016 rok razem z Ticketik. Zarejestruj się, zamów kartę członkowską i skorzystaj z atrakcyjnej oferty portalu!

Zarejestruj się: http://ticketik.pl/#!/Register